• Sukces Natalii !!!!

10 października 2017

III miejsce zajęła  Natalia Malczyk z III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych w   Wielkopolskim konkursie „Profesjonalny kelner kluczem do sukcesu zawodowego” . W konkursie który sprawdzał umiejętności z obsługi gościa, uczestnicy mieli do wykonania trzy zadania praktyczne oraz bieg sprawnościowy z tacą. Natalia  profesjonalnie podeszła do tematu, wykazała się bardzo dobrą wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, które zaowocowały zajęciem wysokiego  III miejsca. Konkurs organizuje Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu i skierowany jest do szkół z Wielkopolski, które kształcą uczniów w branży gastronomicznej.  Celem konkursu jest pobudzanie rozwoju ucznia, promocja młodych talentów,  rozwijanie współzawodnictwa pomiędzy uczniami, jak również wymiana doświadczeń. Cieszymy się bardzo z sukcesu Natalii, która podtrzymała tradycję zajmowania miejsca na „pudle” przez uczniów naszej szkoły w tym prestiżowym dla uczniów  konkursie.   Gratulujemy Natalii!!!!