• Międzywojewódzki konkurs ,,PROFILAKTYKA RAKA PROSTATY”

26 marca 2015

Dnia 20.03.2015r w uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzywojewódzkim konkursie ,,PROFILAKTYKA RAKA PROSTATY”. Organizatorem konkursu było Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie. W zmaganiach brali udział słuchacze z szkół medycznych. Główny cel  konkursu to: pogłębianie wiedzy wśród uczniów z zakresu profilaktyki raka prostaty oraz rozbudzenie wrażliwości i świadomości istniejących zagrożeń i metod zapobiegania nowotworom oraz kształcenie umiejętności efektywnego posługiwania się technologią informacyjną.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Agnieszka Hyży i Adrian Grzemski, który zajął drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!