• Jesteśmy dumni z Michała!

11 czerwca 2014

Obraz 059_343x257Z przyjemności ą informujemy , że  Michał Trawiński, uczeń klasy 3 TŻiGD, został finalistą XXXVIII

Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych  w bloku Żywienie Człowieka i Gospodarstwo Domowe!

Michał  znalazł się w gronie 10 najlepszych uczniów  w Polsce spośród 34 liderów finału centralnego, który miał miejsce w  dniach 6-7. 06. 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  im. W. Witosa w Nawojowej.  Organizatorem zmagań uczniów z całej Polski   był Komitet Główny Olimpiady przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach wraz z Komitetem Okręgowym przy Uniwersytecie Rolniczym im. H. Kołłątaja w Krakowie.

Uczeń naszej szkoły  znakomicie spisał się podczas prezentacji teoretycznych i praktycznych kompetencji zawodowych. Wysoki poziom  wiedzy i umiejętności  w dziedzinie gastronomii doprowadziły Michała do fantastycznej nagrody: zwolnienie  z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w części pisemnej oraz możliwość wyboru studiów na uczelniach przyrodniczych na kierunkach związanych z żywnością i żywieniem człowieka !

Cieszymy się z  sukcesu Michała  i życzymy kolejnych   spektakularnych osiągnięć!

Opiekun mgr inż. Elżbieta Sell