• Happening promujący zdrowe odżywianie

7 listopada 2013

DSCN2024_458x3426.11.2013r. odbył się w naszej szkole happening na zakończenie szkolnego konkursu  „Ucz się dobrze zjedz śniadanie”. Konkurs polegał na przygotowaniu w wersji papierowej i elektronicznej plakatu lub ulotki promującej 10 zasad prawidłowego odżywiania się młodzieży szkolnej. Najciekawszą pracę przygotowała uczennica z klasy III LO Joanna Paulińska, drugie miejsce zajęła Patrycja Łuczak z II LO, a trzecie miejsce Anna Fulara z I TŻiUG.  Natomiast jak powinno wyglądać dobre, smaczne i zdrowe I lub II śniadanie przekonywali uczniowie z klasy III Technikum Żywienia, którzy na tą okazję przygotowali różne zestawy śniadaniowe. Organizatorki konkursu Panie: Maria Romańczuk i Elżbieta Sell podkreśliły, że uczniowie z klasy żywieniowej bardzo zaangażowali się w przeprowadzenie happeningu. Uczniowie z tego typu szkoły wiedzą bowiem, że prawidłowe żywienia determinuje dobry stan zdrowia człowieka i dlatego takie akcje należy przeprowadzać wśród całej społeczności uczniowskiej. Gratulacje należą się wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz klasie III TŻi GD, która przygotowała happening.