• Nowy Rok 2013

  1 stycznia 2013

  fajerwerki

  Witam na  w nowej szacie graficznej na oficjalnej stronie internetowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina Żychlinie.

  Nasza strona jest poświęcona  szkole – jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Dostarczy ona wszelkich informacji, którymi są Państwo zainteresowani.

  Na naszej stronie można przeczytać najnowsze wieści z życia szkoły oraz zobaczyć galerię zdjęć. Dzięki istnieniu strony, która na bieżąco będzie aktualizowana, możemy promować osiągnięcia i dokonania uczniów naszej szkoły.

  Strona jest połączona przez archiwum z poprzednią wersją naszej strony i tam znajdziecie Państwo informacje z poprzednich lat.

  Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzania strony i przeglądania zawartych w niej materiałów. Liczę na to, że dzięki częstym odwiedzinom naszej witryny, łatwo będzie można się zorientować, czym żyje ZSE-U w Żychlinie i jakie sukcesy odnoszą nasi uczniowie.

  Na Nowy Rok 2013 uczniom życzę sukcesów, nauczycielom spokojnej pracy, rodzicom braku zmartwień, a wszystkim dookoła – wielu pogodnych dni.

  Administrator strony

  mgr Maria Romańczuk